Yeni İş-Terfi Mesajları

 Allah`ım yeni işinde hayırlı ve helal kazançlar kazanmayı nasip etsin. Yeni işinin sana ve ailene mutluluk ve huzur getirmesi temennisiyle yeni işini tebrik ederim. Hayırlı olsun.


Yeni işinde mutlu ve başaralı olman dileğiyle başarılar zaferin mutluluklar hayatının neşesi olsun. Yeni işin hayırlı olsun.


Güzel işler senin olsun işin kolay gelsin mutluluğu bol olsun. Hayırlı işler olsun.


Dostum işe girmiş ona yeni iş tebrik mesajı göndereyim dedim sonra da bu adam işçi adam bu mesajı okumaya fırsatı olmaz diye düşündüm ve düşüncelerimi yazdım. Yeni işin hayırlı olsun.


Para senin için her zaman ikinci plandaydı.(benim için birinci planda) Sen işine odaklanmış başarılı bir insansın. Yeni işinde de başarılı ve mutlu olman dileğiyle tebrikler. Birlikte beraber büyük başarıları imza atmak için aramıza hoş geldin diyorum. Yeni işin hayırlı uğurlu olsun. 


Sevgi dolu yüreğinle girdiğin her işe güzellik getiriyorsun zaten. Çok değil biraz zaman geçsinen başarılı ve en sevilen eleman olacağına eminim.Seni çok seviyorum. 


Bir sonraki başarınızın bir öncekinden kat kat üstün olmasını diler yeni yerinde her şeyin gönlünüzce gerçekleşmesini temenni ederim. 

Yeni umutlar yeni başlangıçlar doğurur. Yeni başlangıçlarsa yeni bir hayatı!Umarım yeni işin sana hayır dolu bir yaşam getirir. Her şey gönlünce olur.Sevgiler... 

Bugünün tarihini bir köşeye atın bugün yeni bir iş adamının hayat öyküsünün başlangıç günü bugün dünyaya nam salacak insanın işe giriş günüdür. Yeni işin hayırlı olsun. 

İşçi ve emekçi kardeşimin işe girişinin birinci gün dönümü kutlu olsun. Dileğim bu işinde mutlu olsun banka hesapları para dolsun hesabının almadığı paralar benim olsun. Yeni işini tebrik ediyorum hayırlı olsun. 

İş hayatına girişinin birinci günü kutlu olsun. İş adamları senin gibi bir iş adamını daha tanımak için sabırsızlanıyorlardır. Yeni işin hayırlı olsun.

Mücadele gücün ve azmin konusunda hiçbir engelin sana mani olabileceğini sanmıyorum.Senin için başarı dün vardı ve bir hedefi.Bugünde var... Yarın ise başarı senin için bir alışkanlık olacak. Hayırlı olsun... 


Arkadaşım yeni işinde başarılar dilerim bahtın açık başarıların her daim mutluluk getirsin. İşinde ve özel hayatında mutlu olasın. Yeni işinde başarılar.

 
Hala şoktayım sen sabah nasıl kalktın ve çalışmaya gittin gökyüzüne baktım dünya tersine mi dönmeye başladı diye ama bir gariplik göremedim. Yeni işin uzun süreli ve paralı olsun. Parasının bereketi benim olsun. 

Yaşam boyu başarılara imza atmanızı diler yeni görevinizin hayırlı olmasını temenni ederim. 
 
 
Allah yeni işinde kolaylıklar versin. İşini severek mutluluk için de başarılı bir şekilde yapman dileğiyle yeni işin hayırlı olsun. 
 

Sen işe alan patron senin çalışmanı görünce bu böyle çalışırsa benim yerime geçer diye korkmuş. Azimli kardeşimin yeni işi hayırlı olsun.


Bizim kocaman olan ailemize yeni katılmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Senin gibi biriyle çalışmaktan büyük mutluluk duyacağız. Aramıza hoş geldin. 


Gülen gözlerin her daim parıldasın. Başlamak için hep kararlı ol!Arkasından ödülleri gelecektir zaten.Yeni işin hayırlı olsun... 


Yeni başladığın bu işte çok mutlu ve başarılı olmanı diliyoruz. Hayatından mutlu anların hiç eksik olmasın. Yeni işini gönülden kutlarız. 
 
 
 
Rose Garden Çiçek Çikolatayı Tercih Ettiğiniz İçin TEŞEKKÜRLER...

İyi Alışverişler Dileriz...